ضمانت اصالت

ضمانت اصالت و سلامت کالا

این روزها همگام با توسعه فروشگاه های اینترنتی موضوع امنیت در خرید اینترنتی اهمیتی روز افزون یافته است. آریو ایمن به عنوان فروشگاه اینترنتی انواع دوربین مداربسته و اولین ارائه دهنده خدمات نصب دوربین در محل نیز از ابتدای فعالیت این مهم را سرلوحه کلیه فعالیت های خود قرار داده تا احساس امنیت در خرید و ارائه کالا و خدماتی با اصالت را برای مشتریان خود فراهم نماید. کلیه کالاهای موجود در فروشگاه آریو از اصالت کامل و گارانتی اصلی و معتبر بر خوردار بوده و تضمین می نماییم که تمامی کالاهای ارائه شده از مراکز اصلی، رسمی و قانونی تولید و توزیع کالا تهیه می شود.

کلیه کالاها دارای برچسب بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی در ماهیت آنها صورت نگرفته است. محصولات در شرایطی ایده آل نگهداری و بدون کوچکترین آسیب کمی و کیفی و مستقیما از تولید کننده و یا وارد کننده اصلی تامین و در اختیار مشتری قرار می گیرند. در آریو گارانتی های ارائه شده برای کالاهااز طرف شرکت های تولید کننده و یا نمایندگان قانونی برند های وارداتی عینا به مشتریان نهایی منتقل می شود و صرفا کالاهای نو با جدیدترین تاریخ تولید و بالاترین استاندارد نگهداری و بهترین قیمت بازار به مشتریان گرانقدر این مجموعه عرضه می گردد.

گارانتی اصلی

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند. بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی آن ها در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و آریو ایمن به جز کالاهای برند خود ( آریو ) هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.