درباره ما

آنلاین خرید کنید و براحتی تحویل بگیرید

ما به شما مشتری عزیز می بالیم

سخن مدیر عامل

در دنیای فرا صنعتی امروز ، سازمانهایی در زمینه رقابت موفق اند که آفرینش گری و نوآوری را آرمان خود قرار داده و نرمش در مقابل دگرگونی های پیرامون را همچون بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند.

اگر امروز از نام شرکت آریو مروارید ایمن به عنوان نماد دلگرمی و استواری یاد میشود و اگر نوآفرینی در ارائه خدمات را برتری کلیدی خود میدانیم به پشتوانه بیش از 17 سال آزمودگی و پیشتازی در بازار و صنعت سیستم های نظارت و حفاظت الکترونیک است.
ارمغان ما ، فراهم آوری امنیت ، آرامش و آسایشی بی همتا برای شما همکار و مصرف کننده گرامی بوده و بر این آرمان خود پایبند بوده و هستیم.

اینجانب محمد احمدی ، مدیر عامل شرکت آریو مروارید ایمن از زمان شروع کوشندگی خود در این پهنه تجاری و صنعتی ، پاسداری از حقوق مشتریان و همکاران گرانمایه و ارج نهادن به خواسته های ایشان را سرمشق کار خویش قرار داده و در تمامی گام های کاری به عنوان دوست و مشاور نیک گمان همراهشان بوده ام.

بدون شک با پشت گرمی به یزدان و باور مشتریان ارجمند و گرانقدر و نیز به پشتوانه گروه کاردان و کارآزموده آریو ، تمامی تلاش و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم و خدماتی درخور و شایسته ارائه نماییم.

با سپاس – محمد احمدی

احمدی

داستان آریو

قصه ما از یک فروشگاه کوچک در پاساژ دانشکده کرج شروع شد. به نام کرج الکترونیک (که هنوز هم فعال است)

حدود سال 1380 با دزدگیر اتومبیل که آن موقع کالای لوکس و لاکچری به حساب می آمد شروع کردیم.

با گسترش نیاز همکاران و مصرف کنندگان به تجهیزات الکترونیک حفاظتی و امنیتی برآن شدیم که در حوزه دوربین مداربسته و نظارت تصویری نیز ورود کنیم و با گرفتن نمایندگی رسمی از شرکت های بزرگ این بازار با قدرت به کار خود ادامه دادیم.

در این راه با مشکلات زیادی درگیر شده و البته با همکاران و دوستان زیادی نیز آشنا شدیم و این مشکلات را با کمک ایشان بر خود هموار کردیم.

آینده ما با شما ، دوست و کاربر گرامی روشن است.

آریو در سال 1400 موفق به کسب دو ایزوی 9001 و 140001 از انگلستان شد که این مهم با تلاش مستمر مدیریت و پرسنل آریو سرانجام پذیرفت

ایزو 9001 آریو
ایزو 140001 آریو

با شما ممکن شد

بیش از 2210 محصول با کیفیت

بیش از 1821 مشتری راضی

بیش از 1588 سفارش ارسال شده