نصب دزدگیر ماشین

نصب دزدگیر خودرو در آریو

مجموعه آریو، از سال 96 در بخش فروش و عرضه دوربین های حفاظتی، امنیتی و نظارتی، دزدگیر ماشین، دزدگیر اماکن، ردیاب، ریموت و …  فعالیت دارد و در این راستا تمامی تلاش خود را جهت عرضه مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات به کار گرفته است.

همچنین خدمات پس از فروش و پشتیبانی امور مشتریان در این مجموعه، جهت آسوده خاطر بودن شما صورت می گیرد. در بخش خدمات نصب دزدگیر ماشین، نیز امکاناتی فراهم آوردیم تا به راحت ترین روش، نصب دزدگیر خودرو شما صورت پذیرد. در ادامه به توضیحات لازم جهت خرید و نصب دزدگیر ماشین می پردازیم.

دزدگیر خودرو

دزدگیر خودرو یا سیستم اعلام سرقت آن، وسیله ای است که به لطف تکنولوژی توانسته به زندگی بشر ورود کند. این وسیله به کمک یک سیستم تعریف شده بر امنیت الکترونیکی یک خودرو حاکم می شود و هر گونه اقدام غیر قانونی را به وسیله آژیر اعلام می کند.

به عبارت ساده تر دزدگیر وسیله ای است که یک سیستم حریم خصوصی بر خودرو تعریف می کند و هر گونه اقدام که ورود به حریم و یا شکستن قفل، شیشه، ضربات و غیره را با آژیر زدن اعلام می کند. دزدگیر خودرو به طور کلی از سه قسمت مهم تشکیل شده است که پنل مرکزی، آژیر و حسگر اجزای اصلی آن می باشند، و در تعامل با یکدیگر کار امنیت خودرو را انجام می دهند.

دزدگیرهای خودرو در انواع مختلف تولید می شوند و در بازار فروش می توان مدل های مختلف آن ها را مشاهده کرد. یک دزدگیر خودرو شامل اجزای مختلفی است که وجود تک تک این قطعات در سیستم ضروری بوده و در صورتی که هر یک از این قطعات حساس خراب شوند کار کردن دزدگیر با اختلال مواجه خواهد شد.

نصب دزدگیر ماشین

در هنگام ورود به بازار لوازم خودرو با انواع دزدگیر ماشین مواجه می شوید، همه‌ آن‌ ها دارای یک سری مزایا و معایب هستند. بنابراین قبل از ورود به بازار، راهنما خرید دزدگیر خودرو را مطالعه کنید تا با ویژگی‌های دزدگیر با کیفیت آشنا شوید تا در هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید. اولین نکته ای که در دزدگیر خودرو بسیار مورد با اهمیت و چالش برانگیز است، فرآیند نصب آن است.

زیرا بهترین دزدگیر‌ها هم اگر به درستی نصب نشوند نیز کارایی لازم را نخواهند داشت. در نصب دزدگیر خودرو سیم‌ های زیادی درگیر هستند. اگر شما با برق خودرو آشنایی ندارید، کار را به یک نصاب یا متخصص بسپارید.

در مجموعه آریو نصب دزدگیر ماشین صورت می پذیرد و آماده ی میزبانی از شما مشتریان عزیز هستیم. وظیفه‌ ما در آریو فقط به فروش محصولات منتهی نمی‌ شود و مهم‌ تر از آن نصب و راه‌ اندازی دقیق محصولات توسط کارشناسان ما و پشتیبانی قوی می باشد.

مراحل نصب
  • ابتدا می توانید با کارشناسان ما در بخش خودرو، تماس گرفته و پس از دریافت راهنمایی و اطلاعات لازم در مورد محصول مورد نظر، روز و ساعت نصب را مشخص کرده و ما آماده خدمت رسانی به شما خواهیم بود.
  • توجه داشته باشید که مدت زمان لازم برای نصب دزدگیر، بستگی به محصول دارد اما حداقل تایم مورد نیاز 45 دقیقه و حداکثر بین 1و نیم تا 2 ساعت می باشد. بدیهی است با افزوده شدن آپشن های دیگر این مدت زمان بیشتر شود. در تمام طول مدت نصب شما می توانید در مجموعه حضور داشته باشید و آریو مفتخر است میزبان حضور شما باشد.
  • نصب دزدگیر بر روی خودرو شما توسط متخصص انجام می شود و سیم کشی به صورت فابریک صورت می گیرد تا محصول از گارانتی خارج نشود و تا حد امکان هیچ تغییری بر روی سیم کشی برق خودرو اعمال نمی شود. همچنین اگر این عمل از قبل بر روی ماشین شما صورت گرفته باشد و دچار مشکل شده باشد، متخصصان ما آن را تعمیر کرده و به حالت اولیه باز می گردد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر و هر گونه پرسش از کارشناسان ما می توانید با شماره تلفن 34053500-026 داخلی 106 تماس حاصل فرمائید.